Ferie zimowe 2016

kolaz_ferie2016Dwa tygodnie ferii zimowych dla naszych wychowanków były pełne atrakcji i dobrej zabawy, która pozwoliła zapomnieć o szkolnych obowiązkach i codziennych problemach.

Braliśmy udział w kilku wycieczkach wyjazdowych:  na Stadion Miejski we Wrocławiu gdzie zobaczyliśmy największą w Polsce wystawę klocków Lego, do Jedliny Zdroju na tor saneczkowy, gdzie po szybkiej jeździe zmęczeni ale szczęśliwi mogliśmy zjeść pieczone na ognisku kiełbaski oraz do Świdnicy na lodowisko. Nie zabrakło też edukacji poprzez zabawę w Explora Parku,  a także w Bibliotece pod Atlantami  – wspólnie z innymi dziećmi obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu,  dowiadując się jak unikać zagrożeń w sieci. Byliśmy w kinie Cinema City na filmie animowanym “Misiek w Nowym Jorku” oraz wałbrzyskim Skateparku.

Nasze ferie to także wiele spacerów po mieście i  szczawieńskim parku zdrojowym. Jeden z takich wypadów postanowiliśmy udokumentować fotografując w innowacyjny sposób zabytkowe kamienice oraz ciekawe miejsca.

Ponadto każdego dnia towarzyszyła nam multimedialna rozrywka, stały dostęp do basenu i kręgielni w  Hotelu Maria.

Zapraszamy do fotorelacji!

Stadion Miejski we Wrocławiu – wystawa klocków Lego

Dzień Bezpiecznego Internetu w Bibliotece pod Atlantami

Explora Park

Tor saneczkowy w Jedlinie Zdroju

Skate Park

Odkrywamy Wałbrzych i Szczawno Zdrój – konkurs. Dwanaście zdjęć, które otrzymają największą ilość głosów będą wykorzystane do zrobienia przez nas kalendarza. Głosować można na naszym facebookowym fanpage.